Wypadek na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Dwie osoby ranne. Droga zablokowana!

28 wrzesień 2022
Autor: 
Wypadek na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Dwie osoby ranne. Droga zablokowana! Redakcja/archiwum

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 29 w rejonie miejscowości Marcinowice pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana!

W środę, 28 września około godziny 22 na Drodze Krajowej numer 29 w pobliżu miejscowości Marcinowice pod Krosnem Odrzańskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz pojazdu ciężarowego. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Wypadek DK29 Marcinowice

Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala na szczegółowe badania. Czynności na miejscu wypadku prowadzą krośnieńscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Utrudnienia DK29

Droga Krajowa numer 29 jest całkowicie zablokowana. Służby wprowadziły objazd przez miejscowości Bielów. Kierowcy jadący w kierunku Krosna Odrzańskiego powinni zjechać z DK29 i kierować się przez miejscowości Skórzyn, Czetowice i Bielów. Kierowcy jadący w kierunku Słubic powinni w Krośnie Odrzańskim kierować się na miejscowość Bielów następnie Czetowice i w Skórzynie skręcić na DK29.

Utrudnienia mogą potrwać do 2 w nocy. 

Czytaj także - Kierowca wywrotki uciekł przed inspektorami ITD w pole kukurydzy!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u