Pies utknął na dachu budynku w Zielonej Górze. Do akcji wysłano policję (FILM)

04 październik 2022
Autor: 
Pies utknął na dachu budynku w Zielonej Górze Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Nietypowa interwencja policji w Zielonej Górze. Mundurowi ściągali psa, który utknął na dachu budynku. Zwierzę trafiło już do właściciela.

"Pies na dachu budynku" - takie niecodzienne zgłoszenie wpłynęło ostatnio do dyżurnego policji w Zielonej Górze. Ludzie poinformowali, że czworonóg błąka się po dachu kilkumetrowego obiektu gospodarczego i ewidentnie jest wystraszony.

- Zwierzę znalazło się tam prawdopodobnie po tym, jak wyskoczyło z okna pobliskiego budynku - relacjonuje podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Ewakuacja przy pomocy wózka widłowego

Do interwencji przydzielono patrol policji z SPPP Gorzów Wielkopolski, który pełnił służbę na terenie miasta. Gdy mundurowi dojechali pod wskazany adres, zauważyli, że w pobliżu pracował wózek widłowy. I tak poprosili jego operatora o pomoc. Dzięki temu jeden z funkcjonariuszy dostał się na dach.

- Piesek już po chwili był w rękach policjanta. Następnie nakarmiony i napojony czworonóg trafił pod opiekę jednego ze schronisk. Konieczne to było do czasu ustalenia właściciela - informuje podinsp. Maludy.

Ostatecznie mundurowym udało się dotrzeć do właścicielki psa. Zwierzę wróciło już do swego prawdziwego domu.

Przeczytaj też: Kostrzyn nad Odrą będzie miał drugą karetkę. Domagano się jej od lat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u