Zielona Góra: Podczas pracy zmarł 85-letni lekarz orzecznik z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

05 październik 2022
Zielona Góra: Podczas pracy zmarł 85-letni lekarz orzecznik z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Redakcja/Archiwum

Smutne informacje napływają z zielonogórskiej placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podczas pracy zmarł 85-letni lekarz orzecznik.

Wszystko wydarzyło się w środę, 5 października w godzinach porannych. Ceniony i doświadczony 85-letni lekarz orzecznik właśnie przygotowywał się w swoim gabinecie do przyjęcia pierwszego pacjenta. Nagle doktor zasłabł i upadł na ziemię, z pomocą ruszyli inni lekarze znajdujący się w pobliżu.

Niestety mimo szybkiej i profesjonalnej pomocy życia 85-letniego lekarza nie udało się uratować. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

- Pan doktor pracował ponad 50 lat, był bardzo lubiany. Za swoje zasługi otrzymał srebrną oraz złotą odznakę Zasłużony dla ubezpieczeń społecznych. - podaje Agata Muchowska, Rzecznik Prasowy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze. 

Czytaj także - Zlikwidowano nielegalne kasyna w Zielonej Górze, Słubicach i Drezdenku (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u