Pożar w gorzowskim szpitalu. Ogień wybuchł na oddziale psychiatrycznym!

15 październik 2022
Autor: 
Pożar w gorzowskim szpitalu. Ogień wybuchł na oddziale psychiatrycznym! KM PSP Gorzów Wlkp.

Groźny pożar na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Spłonęło jedno z pomieszczeń na oddziale psychiatrycznym!

W sobotę, 15 października chwilę przed godziną 12 gorzowscy straży otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego przy ulicy Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej.

Pożar w szpitalu Gorzów Wielkopolski

Pożar wybuchł na drugim piętrze w oddziale psychiatrycznym dla kobiet. Ogień rozprzestrzeniał się w jednym z pomieszczeń, panowało też duże zadymienie. Z budynku ewakuowano personel oraz pacjentów. W wyniku pożaru poszkodowanych zostało pięć osób - cztery zatruły się dymem a jedna doznała poparzeń. 

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. 

Czytaj także - Bartosz Arłukowicz przyjechał do Zielonej Góry. Poseł odwiedził targ na Owocowej! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u