Pijany rowerzysta potrącił kobietę na deptaku w Zielonej Górze. 76-latka zmarła w szpitalu!

18 październik 2022
Autor: 
Pijany rowerzysta potrącił kobietę na deptaku w Zielonej Górze. 76-latka zmarła w szpitalu! Lubuska Policja

Pijany rowerzysta potrącił starszą kobietę na deptaku w Zielonej Górze. Niestety 76-latka zmarła w zielonogórskim szpitalu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 6 października na zielonogórskim deptaku. Jadący rowerem mężczyzna z impetem wjechał w 76-letnią kobietę. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Poszkodowana seniorka doznała poważnego urazu głowy i trafiła do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość sprawcy zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że 46-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Miejski monitoring Zielona Góra

Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały moment potrącenia starszej kobiety. Na nagraniu widać jak seniorka idzie ulicą Kupiecką w kierunku pomnika Bachusa a z naprzeciwka nadjeżdża rowerzysta. Mężczyzna jechał rowerem szybko i chaotycznie. W około 7 sekundzie nagrania 46-latek na rowerze z impetem uderza w starszą kobietę. Oboje upadają na chodnik, mężczyzna po chwili wstaje o własnych siłach, starsza kobieta niestety nie jest w stanie się podnieść. 

Potrącona 76-latka zmarła w szpitalu

Niestety w wyniku poniesionych obrażeń starsza kobieta zmarła w szpitalu. Ciało 76-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbyła się we wtorek, 18 października. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci kobiety był krwiak, który powstał wskutek uderzenia głową o betonowy chodnik. 

46-latkowi grozi teraz nawet 12 lat pozbawienia wolności.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u