Zaginęła 5-letnia dziewczynka z Gorzowa! Malutkiej Sofii szukają służby!

20 październik 2022
Autor: 
Zaginęła 5-letnia dziewczynka z Gorzowa! Malutkiej Sofii Wróbel szukają służby! Lubuska Policja

W Gorzowie Wielkopolskim trwają poszukiwania 5-letniej Sofii. Dziewczynka zniknęła w rejonie parku tzw. kwadratu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 20 października około godziny 15:00 w rejonie gorzowskiego "kwadratu" przy ulicy Bolesława Chrobrego. Malutka dziewczynka na chwilę oddaliła się spod opieki rodziców i zniknęła. Informacja o zaginięciu została przekazana gorzowskim policjantom, którzy błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania.

Zaginione dziecko

Zaginiona Sofia ubrana była w czarne leginsy, czarną kurtkę, czarne buty i jasnoróżową czapkę. Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie ogłoszony został alarm dla jednostki. Oznacza to, że do służby wzywani są policjanci, którzy mają dzień wolny. 

- Ktokolwiek zna miejsce jej przebywania lub widział ją proszony jest o pilny kontakt ze służbami pod numerem telefonu 112 - apeluje kom. Grzegorz Jaroszewicz, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Aktualizacja godzina 17:00 - Dziewczynka została odnaleziona przez postronną osobę, jest cała i zdrowa. 

Czytaj także - Most tymczasowy w Krośnie Odrzańskim. Kiedy kierowcy pojadą przez nową przeprawę?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u