Policja zielonogórska prosi o pomoc

06 wrzesień 2016
Autor: 

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zdarzenia drogowego – potrącenia rowerzystki,

do którego doszło  31 sierpnia 2016r. około godziny 10:00 w Zielonej Górze na Al. Wojska Polskiego, gdzie nn kierujący motocyklem jadąc Al. Wojska Polskiego lewym pasem ruchu od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ronda PCK nie ustąpił pierwszeństwa kierującej rowerem przejeżdżającą przez jezdnię wyznaczonym przejazdem dla rowerów od strony prawej do lewej.

Sprawca nie udzielił pomocy rowerzystce i zbiegł z miejsca zdarzenia. Poruszał się on motocyklem koloru ciemnego prawdopodobnie marki Honda Transalp xl1600v, o numerze rejestracyjnym zaczynającym się od liter FZ lub FZI.

Więcej o zdarzeniu znajdziecie tutaj.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u