UWAGA KONKURS! Zgarnij płyty DVD

06 wrzesień 2016
Autor: 

Winobranie trwa na dobre. Za nami pierwsze imprezy, koncerty, pierwsze smakowanie regionalnego wina. O tym jak to kiedyś bywało i jakie wino pijano opowiada film "33 minuty w Zielonej Górze, czyli w połowie drogi", którego emisja w najbliższy czwartek.

"33 minuty w Zielonej Górze, czyli w połowie drogi" to musical w reżyserii Tomasza Łupaka. Scenariusz na podstawie tekstu Karla von Holtei"a napisała Halina Bohuta - Stąpel. W filmie usłyszymy pięć pieśni ze słowami Haliny Bohuty - Stąpel oraz przetłumaczonych przez nią pieśni zielonogórzanina Ottona Juliusa Bierbauma.

W filmie występują zielonogórscy kabareciarze:

 • Beata Małecka "Żaba" jako Rozaura
 • Sławek Kaczmarek "Słowik" jako Jeremiarz
 • Magda Mleczak "Wronka" jako Trina
 • Tomek Łupak jako Woźnica
 • Roman Garbowski jako Karl von Holtei
 • oraz zielonogórzanie - statyści

Prezentacja filmu odbędzie się w czwartek 8.09 od godz.19.00 (ul. Fabryczna 13) a już dziś mamy dla Was konkurs:

wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

kiedy odbyła sie premiera filmu. Na odpowiedzi czekamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pierwsze trzy osoby zostaną nagrodzone płytą z filmem a dodatkowo pierwsza osoba otrzyma plakat w ozdobnej puszce.

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Znamy listę finałową Młodzieżowych Słów Roku. Jedno zostało wycofane

  Znamy listę finałową Młodzieżowych Słów Roku. Jedno zostało wycofane

  Młodzieżowe Słowo Roku to konkurs organizowany przez wydawnictwo PWN, w którym młodzi ludzie wybierają najciekawsze i najbardziej aktualne słowo lub wyrażenie związane z ich kulturą i codziennością.

 • Dziś kolejne spotkanie pod gwiazdami. Będzie też konkurs

  Dziś kolejne spotkanie pod gwiazdami. Będzie też konkurs

  Już dziś wieczorem kolejne spotkanie pod gwiazdami z cyklu „Wiosenne niebo nad nami”. Są to obserwacje teleskopowe wszechświata realizowane we współpracy z zielonogórskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii oraz Palmiarnią.

 • Rozdajemy choinki! Sprawdź jak zdobyć świąteczne drzewko!

  Rozdajemy choinki! Sprawdź jak zdobyć świąteczne drzewko!

  Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego wspólnie z Plantacją Choinek Radnica rozdajemy choinki. Weź udział w zabawie i zgarnij jedno z 10 drzewek! 

 • Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok 2021 to rok szczególny, gdyż jego patronem, ustanowionym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej jest Cyprian Norwid. W uznania jego zasług dla polskiej literatury i kultury, Instytut De Republica ogłasza konkurs na najlepsze publikacje książkowe o tematyce norwidowskiej. Wydarzenie realizowane jest pod patronatem Premiera Rzeczpospolitej Polskiej.

 • Zostań Czytelmistrzem 2020

  Zostań Czytelmistrzem 2020

  Konkurs „Czytelmistrz 2020” to konkurs czytelniczy kierowany do dorosłych mieszkańców całej Polski, którzy kochają książki.

 • Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany!

  Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany!

  Blisko sto prac wpłynęło na konkurs, którego założeniem jest promowanie Dni Zielonej Góry przez pryzmat artystycznej wizji. Swoje prace nadsyłali twórcy z całej Polski. Praca miała być niebanalna i daleka od schematów.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u