Dziewczynka zgubiła telefon, ktoś go sobie przywłaszczył. Policja postanowiła pomóc!

24 listopad 2022
Autor: 
Dziewczynka zgubiła telefon, ktoś go sobie przywłaszczył. Policja postanowiła pomóc! Lubuska Policja

Marysia ze Strzelec Krajeńskich zgubiła swój telefon. Dziewczynka postanowiła napisać ogłoszenie i poprosić o pomoc. Sprawą zainteresowali się policjanci!

Wszystko wydarzyło się 14 listopada na terenie Strzelec Krajeńskich. 10-letnia Marysia w drodze do szkoły zgubiła swój telefon. Niestety poszukiwania nie przyniosły efektu więc dziewczynka postanowiła napisać kolorowe ogłoszenie z prośbą o pomoc. Informacja trafiła do mediów społecznościowych a do pomocy zaangażowali się policjanci.

Strzeleccy kryminalni szybko ustalili, że telefon trafił w ręce osoby, która go znalazła. Niestety znalazca nie postąpił uczciwie. - W tej sytuacji, zamiast zwrócić odnaleziony smartfon, nieuczciwy znalazca postanowił go sprzedać - podaje asp. Tomasz Bartos, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich

Policjanci odzyskali telefon oraz namierzyli osobę, która go znalazła i sprzedała. Funkcjonariusze oddali sprzęt warty 2 tys. złotych Marysi, a nieuczciwy znalazca usłyszał zarzut przywłaszczenia, za co grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj także - Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot. Zielonogórzanie przegrywają po serii zwycięstw (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u