Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

25 listopad 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek Fot. Czytelnik

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Morelowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich policjantów w piątkowy poranek, 25 listopada. Na ulicy Morelowej w okolicy skrzyżowania z ul. Partyzantów doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Kierowca samochodu osobowego marki Renault Megane jechał ul. Morelową w stronę ul. Stromej. Nagle tuż przed maską osobówki znalazł się kierowca Dacii Sandero, który wyjeżdżał z miejsca parkingowego przed sklepem. Pojazdy zderzyły się czołowo-bocznie.

Nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przybył patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Nikt nie doznał również poważniejszych obrażeń, dlatego obyło się bez interwencji zespołu ratownictwa medycznego.

W tym zdarzeniu na szczęście straty są jedynie materialne. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja drogowa.

Przeczytaj też: Ciężarówka pełna nielegalnych śmieci w Lubuskiem. Została zatrzymana przy granicy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u