Pożar luksusowego Mercedesa w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej! (ZDJĘCIA)

25 listopad 2022
Autor: 
Pożar luksusowego Mercedesa w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej! Redakcja

Pożar luksusowego Mercedesa na Trasie Północnej w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

W piątek, 25 listopada około godziny 11 na Trasie Północnej w Zielonej Górze doszło do pożaru samochodu osobowego marki Mercedes. Kierowca zdążył zjechać z ruchliwej drogi na pobocze i tam opuścił samochód. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Pożar Zielona Góra

Pożar wybuchł w komorze silnika pojazdu. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej ogień nie zdążył rozprzestrzenić się do części pasażerskiej pojazdu. Niestety auto nie nadaje się do dalszej jazdy, przód luksusowego Mercedesa jest poważnie uszkodzony. Ruch na Trasie Północnej odbywa się bez utrudnień. 

Czytaj także - Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch samochodów osobowych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u