Pijany mężczyzna "trenował" sztuki walki na deptaku w Zielonej Górze. Straty wyceniono na 8 tys. złotych!

28 listopad 2022
Autor: 
Pijany mężczyzna "trenował" sztuki walki na deptaku w Zielonej Górze. Straty wyceniono na 8 tys. złotych! Lubuska Policja

Pijany mężczyzna popisał się na deptaku w Zielonej Górze. 38-latek spowodował straty na kwotę około 8 tys. złotych!

Wszystko wydarzyło się środę, 23 listopada około godziny 23 w Zielonej Górze. Pijany 38-latek postanowił dać upust swoim emocjom i zaczął demolować przedmioty na deptaku. W pierwszej kolejności mężczyzna wziął baner, który rozbił o pomnik Bachusa. Następnie wandal udał się kierunku ulicy Westerplatte, gdzie uszkodził słupek będący częścią elektronicznego systemu blokującego wjazd na zielonogórski deptak.

Monitoring Zielona Góra

Wszystkie wybryki pijanego 38-latka zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Operator natychmiast poinformował o incydencie dyżurnego zielonogórskiej policji, który wysłał na miejsce patrol funkcjonariuszy. Mężczyzna na widok nadjeżdżającego radiowozu próbował się ukryć, jednak nic to nie dało i po chwili był już w rękach policjantów. 

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał niemal 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 38-latek noc spędził w policyjnym areszcie a po wytrzeźwieniu został przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów jednak odmówił składania wyjaśnień. 

Mężczyzna swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę ponad 8 tys. złotych. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj także - Magistrat w Zielonej Górze szuka oszczędności. "Lista cięć jest otwarta"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u