Ukradli busa pod Międzyrzeczem. Po kilkunastu godzinach pojazd był już w częściach! (ZDJĘCIA)

02 grudzień 2022
Autor: 
Ukradli busa pod Międzyrzeczem. Po kilkunastu godzinach pojazd był już w częściach! Lubuska Policja

Skradziony pod Międzyrzeczem bus trafił do sąsiedniego powiatu, gdzie w ciągu kilkunastu godzin został rozebrany na części. Policjanci zlikwidowali dziuple i zatrzymali dwie osoby!

Wszystko wydarzyło się w ostatnich dniach na terenach powiatu międzyrzeckiego i sulęcińskiego. Z posesji pod Międzyrzeczem został skradziony bus marki Fiat o wartości około 60 tys. złotych. Właściciel pojazdu natychmiast o fakcie powiadomił policjantów z Międzyrzecza. Funkcjonariusze bardzo szybko rozpoczęli działania i w ciągu kilkunastu godzin od kradzieży namierzyli miejsce, w którym mógł znajdować się pojazd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców .../p>

Ustalenia operacyjne mundurowych z Międzyrzecza wskazywały, że pojazd trafił do dziupli na terenie powiatu sulęcińskiego. Policjanci weszli na teren posesji, na której miał znajdować się skradziony Fiat i dokonali zatrzymania dwóch zaskoczonych tym faktem osób. Po chwili okazało się, że zatrzymani mężczyźni zdołali już zdemontować wyposażenie wnętrza pojazdu oraz część jego karoserii. 

Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze ujawnili przedmioty służące do popełnienia przestępstwa w postaci kostek odpowiedzialnych za odpalanie pojazdów, łamaka do stacyjek samochodowych oraz inne narzędzia służące do kradzieży i demontażu.

Zatrzymani to 28 i 26 -letni mieszkańcy gminy Sulęcin. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów związanych z kradzieżą z włamaniem. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd - dodaje mł. asp. Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Czytaj także - Enea Zastal BC Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z Suzuki Arka Gdynia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u