Włamanie do lombardu w Zielonej Górze. Policja szuka złodzieja

03 grudzień 2022
Autor: 
Włamanie do lombardu w Zielonej Górze. Policja szuka złodzieja Redakcja

Policja w Zielonej Górze szuka złodzieja. Mężczyzna włamał się do lombardu w centrum miasta i uciekł z łupami.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 3 grudnia. Około godziny 15:00 do lombardu przy ulicy Kupieckiej w Zielonej Górze włamał się nieznany mężczyzna. Wybił jedną z szyb, a następnie szybko zabrał łupy. Po wszystkim sprawnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zgłoszenie o włamaniu trafiło do zielonogórskiej policji. Do lombardu wysłano jeden patrol. Gdy mundurowi prowadzili czynności w lombardzie, pozostali patrolowali okolicę w poszukiwaniu mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

To rekordowy rok pod względem liczby obsłużonych pasażerów ...

W działania włączyli się również pracownicy Biura Ochrony Wizyjnej, czyli monitoringu miejskiego. Przystąpili oni do analizy zapisów z kamer. Operatorzy monitoringu ustalali, w jakim kierunku się oddalił.

Przypominamy, że zgodnie z Kodeksem Karnym za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Jarosław Kaczyński najbardziej chroniony? W Zielonej Górze już czeka policja (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u