Poważny wypadek podczas prac leśnych. Na pilarza spadła gałąź. W akcji śmigłowiec LPR!

14 grudzień 2022
Autor: 
Poważny wypadek podczas prac leśnych. Na pilarza spadła gałąź. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Podczas prac leśnych prowadzonych w rejonie Świecka doszło do wypadku. Pilarz został uderzony gałęzią w głowę. W akcji śmigłowiec LPR.

W środę, 14 grudnia około godziny 12 w rejonie Świecka doszło do wypadku podczas pracy. Mężczyzna prowadzący wycinkę drzew został uderzony gałęzią w głowę. Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną, policję, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W Zielonej Górze wreszcie zawitała zima! Zaśnieżone miasto w słonecznych promieniach wygląda niesamowicie! ...

Wypadek podczas wycinki drzew

Poszkodowany w wyniku poważnego urazu głowy wymagał pilnej pomocy. - Ranny 42-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze - podaje asp. Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Stan mężczyzny określany jest jako ciężki. Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady oraz wykonali odpowiednią dokumentację. 

Czytaj także - Żary: Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok z 2020 roku (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u