Zielona Góra: Dwa ciała w stanie rozkładu znalezione w mieszkaniu!

14 grudzień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Dwa ciała w stanie rozkładu znalezione w mieszkaniu! Redakcja/Archiwum

W mieszkaniu jednej z zielonogórskich kamienic ujawniono dwa ciała w stanie rozkładu. Czynności na miejscu prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. 

W środę, 14 grudnia około godziny 11:30 zielonogórskie służby otrzymały informacje o nieprzyjemnym zapachu, który wydobywał się z jednego z mieszkań w kamienicy przy ulicy Akacjowej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano patrol policji, który zadecydował o siłowym wejściu do lokalu. Wówczas do działań wezwano także strażaków.

W mieszkaniu ujawnione zostały dwa ciała w znacznym stanie rozkładu. Wezwany na miejsce lekarz nie mógł określić prawdopodobnych przyczyn śmierci osób, więc do działań zaangażowano grupę dochodzeniowo-śledczą policji. Funkcjonariusze działali pod nadzorem prokuratora

- Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok - podaje Prokurator Ewa Antonowicz, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Obecnie służby nie mają żadnych sygnałów dotyczących udziału osób trzecich.

Czytaj także - Trwa rozbiórka budynku na terenie szpitala w Zielonej Górze. Co tutaj powstanie?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u