Żary: Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok z 2020 roku (ZDJĘCIA)

14 grudzień 2022
Autor: 
Żary: Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok z 2020 roku Fot. KPP Żary

Ciało mężczyzny znaleziono w Żarach w maju 2020 roku. Teraz policja publikuje odtworzoną twarz denata i prosi o pomoc w zidentyfikowaniu jego tożsamości.

Wszystko wydarzyło się w budynku przy ulicy Podchorążych w Żarach. To właśnie tam w jednej z piwnic ujawniono zwłoki mężczyzny. Mundurowi próbowali ustalić jego dane personalne, ale bezskutecznie. Nie miał on przy sobie dokumentów, nie było też żadnej wskazówki, która mogłaby pomóc w identyfikacji.

- Funkcjonariusze wykorzystali wszystkie możliwe sposoby ustalenia tożsamości, jednak do chwili obecnej nie udało się ustalić kim był mężczyzna - informuje nadkom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Teraz twarz odnalezionego mężczyzny została odtworzona przy użyciu metody komputerowej.

Rozpoznajesz mężczyznę? Powiadom policję

Żarska policja opublikowała domniemany wizerunek mężczyzny. Apeluje jednocześnie, aby wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, kontaktowały się z funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 79 41 264.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek na krajowej "27" koło Żar. Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u