W wypadku pod Żarami stracił rodziców oraz siostrzyczkę. Trwa zbiórka pieniędzy dla Ignasia!

14 grudzień 2022
Autor: 
W wypadku pod Żarami stracił rodziców oraz siostrzyczkę. Trwa zbiórka pieniędzy dla Ignasia! zrzutka.pl

Ignaś z Zielonej Góry w ciągu kilku chwil stracił rodziców oraz 2-letnią siostrę. Cała trójka zginęła w tragicznym wypadku na Drodze Krajowej numer 27 pod Żarami.

We wtorek, 13 grudnia około godziny 14:30 na Drodze Krajowej numer 27 w rejonie miejscowości Bieniów pod Żarami doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Kia z pojazdem ciężarowym śmierć na miejscu poniosły trzy osoby w tym dwuletnia dziewczynka. Byli to mieszkańcy Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Śmiertelny wypadek DK27

Wydarzyła się ogromna tragedia, odeszła od nas trójka wspaniałych ludzi. Tomek Wiktorski wraz z żoną Izą i malutką córeczką Kają. Zmarli tragicznie podczas wypadku samochodowego. Los ocalił ich synka Ignasia, który nie pojechał z resztą rodziny. - piszą przedstawiciele Klubu Kibica Zastal. Właśnie dla Ignasia stworzona została specjalna zbiórka pieniędzy. - Chcielibyśmy ze wszystkich sił pomóc Ignasiowi, żeby wiedział, że przyjaciele i koszykarska brać są z Nim - czytamy w opisie zbiórki. 

----

----

Tomasz Wiktorski był wieloletnim kibicem Enea Zastal BC Zielona Góra i prężnie działał w Klubie Kibica Zastal organizując wspólnie wiele wspaniałych akcji charytatywnych. - Pomagał wszystkim na każdym kroku organizując akcje charytatywne, nie pozostawiając bez pomocy innych. Można napisać, że pomoc innym to było Tomka drugie imię. - dodają przedstawiciele Klubu Kibica Zastal. 

Izabela Dzyr-Wiktorska pracowała w Departamencie Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego od 10 lat. W tym czasie zdała egzamin i uzyskała tytuł radcy prawnego. W wolnym czasie była wolontariuszem Stowarzyszenia Baba, gdzie udzielała porad prawnych.

Prawne zawiłości były Jej specjalnością w urzędniczej pracy. Była zawsze uśmiechnięta, empatyczna, pomocna. Wrażliwa na krzywdę innych, angażowała się w wiele akcji charytatywnych. Z wielką drobiazgowością prowadziła wszystkie swoje sprawy zarówno te służbowe, jak i te osobiste - tak wspominają Panią Izę pracownicy Urzędu Marszałkowskiego. 

Zbiórka prezentów dla Ignasia

Małego chłopca czekają teraz niewyobrażalnie trudne święta Bożego Narodzenia. W obliczu tak wielkiej tragedii Zastal Enea BC Zielona Góra postanowił zorganizować zbiórkę prezentów dla chłopca. Prezenty można przekazywać do Sklepu Kibica (ul. Cyryla i Metodego 10) od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16. Można je także przynieść do punktu akredytacyjnego w hali CRS podczas turnieju ENBL, który odbywać się będzie w dniach 20-22 grudnia.

Czytaj także - Trwa rozbiórka budynku na terenie szpitala w Zielonej Górze. Co tutaj powstanie?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u