Skradziony w Niemczech kamper odzyskany w Polsce. Pijany kierowca próbował uciekać!

15 grudzień 2022
Autor: 
Skradziony w Niemczech kamper odzyskany w Polsce. Pijany kierowca próbował uciekać! Lubuska Policja

Skradziony w Niemczech kamper warty 110 tys. złotych odzyskany w Polsce. Pijany kierowca próbował uciekać policji.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 8 grudnia około godziny 22 na terenie powiatu sulęcińskiego. Policjanci na wniosek funkcjonariuszy Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego patrolowali drogi w rejonie miejscowości Torzym, za skradzionym na terenie Niemiec kamperem marki Fiat Ducato. Kierowca zdołał uciec celnikom, ponieważ Ci uszkodzili swój pojazd i nie mogli kontynuować pościgu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Policjanci postanowili patrolować Drogę Wojewódzką numer 138. Nagle mundurowi zauważyli kampera, który odpowiadał opisowi. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając kierowcy znak do zatrzymania pojazdu. Niestety mężczyzna jadący Fiatem postanowił uciekać. Ruszył pościg w kierunku Sulęcina. 

Uciekający Fiatem wykonywał gwałtowne manewry, podczas jednego z nich uszkodził pojazd zahaczając o drzewo. Mężczyzna nie dał jednak za wygraną i postanowił uciekać pieszo w kierunku gęstego lasu i mokradeł. Policjanci nie odpuszczali i po kilku minutach zdołali złapać mężczyznę. 

Skradziony kamper

Kamper wart 110 tysięcy złotych został skradziony na terenie Niemiec. Okazało się również, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie - podaje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Czytaj także - Zniżka na paliwo w Zielonej Górze. Taniej o 1 zł/litr. Ruchem kieruje policja!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u