Zniżka na paliwo w Zielonej Górze. Taniej o 1 zł/litr. Ruchem kieruje policja! (ZDJĘCIA)

15 grudzień 2022
Autor: 
Zniżka na paliwo w Zielonej Górze. Taniej o 1 zł/litr. Ruchem kieruje policja! Redakcja

Prawdziwe oblężenie stacji paliw Circle K w Zielonej Górze. Na ulicy Wyszyńskiego ruchem kieruje policja!

W czwartek, 15 grudnia określone stacje paliw Circle K wprowadziły ograniczoną czasowo zniżkę na paliwa. Przedświąteczny rabat w wysokości 1 zł/litr naliczany jest w godzinach od 14 do 17. W Zielonej Górze w akcji biorą udział trzy stacje paliw zlokalizowane przy ulicach: Wyszyńskiego, Konstytucji 3 Maja oraz Zjednoczenia.

Rabat na paliwo - ruchem kieruje policja

Trzy zielonogórskie stacje Circle K przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie. Najwięcej pojazdów jest obecnie na ulicy Wyszyńskiego, gdzie ruchem musi kierować policja. Podoba sytuacja występuje na ulicy Konstytucji 3 Maja - kolejka pojazdów zaczyna się jeszcze kilkadziesiąt metrów przed stacją paliw. 

Czytaj także - Pożar w Zielonej Górze. Płonął budynek przy bursie (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u