Kolejna tragedia w Lubuskiem. W pożarze domu zginął 31-letni mężczyzna!

16 grudzień 2022
Autor: 
Kolejna tragedia w Lubuskiem. W pożarze domu zginął 31-letni mężczyzna! OSP Goszczanowiec

Tragiczny poranny pożar w miejscowości Gościm. Pożar wybuchł w budynku jednorodzinnym. Jedna osoba nie żyje!

W piątek, 16 grudnia około godziny 4:20 strzeleccy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w miejscowości Gościm. Według relacji świadków z okna zlokalizowanego na drugim piętrze budynku miał wydobywać się gęsty, czarny dym. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Jeszcze przed przyjazdem służb postronne osoby rozpoczęły akcję ratowniczą i ewakuowały mężczyznę z pomieszczenia objętego pożarem. Kilka chwil później na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Z budynku ewakuowano także 59-letnią kobietę, która nie odniosła żadnych obrażeń.

Strażacy rozpoczęli akcję gaśniczą a ratownicy przystąpili do pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, który nie miał funkcji życiowych. Niestety mimo błyskawicznej akcji ratowniczej życia 31-latka nie udało się uratować.

Po zakończonej akcji gaśniczej na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza policji, która pracowała pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru będą ustalane w toku prowadzonego w tej sprawie śledztwa. 

Czytaj także - Zaginęła Leokadia Śpiewak z Żar. Ruszyły poszukiwania 82-latki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u