Kolizja w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala

09 wrzesień 2016
Autor: 

Kolizja na krzyżówce przy al. Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych. Od strony ul. Wyszyńskiego jechał samochód marki Renault Modus, w którym podróżowały dwie kobiety z psem. Kierująca zamierzała wykonać manewr skrętu w lewo, w ulicę Wojska Polskiego w kierunku Krosna Odrzańskiego. Z naprzeciwka, z Zacisza w kierunku ul. Wyszyńskiego jechał kierujący Mazdą 6. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia obu pojazdów. Jedna osoba z Modusa, pasażerka została odwieziona do szpitala, na badania. Pozostałym osobom, również psu nic się nie stało.

Kierująca Modusem otrzymała mandat oraz 6 pkt karnych.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u