Ślizgawica w Zielonej Górze. Kierowca uderza w zaparkowany pojazd i odjeżdża! (FILM)

19 grudzień 2022
Autor: 
Ślizgawica w Zielonej Górze. Kierowca uderza w zaparkowany pojazd i odjeżdża! Materiał czytelnika/dodajto.newslubuski.pl

Fatalne warunki na drogach i chodnika w województwie lubuskim. Marznące opady deszczu powodują gołoledź!

W województwie lubuskim zgodnie z prognozami synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej występują opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. W wielu miejscach na drogach oraz chodnikach pojawiła się cienka warstwa lodu. 

Ślisko na drogach Zielona Góra

Fatalne warunki do jazdy panują obecnie na mniej uczęszczanych drogach na osiedlach czy parkingach. Piesi również nie mają lepiej. Chodniki zamieniły się w prawdziwe lodowisko, nie jest trudno o upadek!

Na ulicy Zawadzkiego Zośki przy jednym z marketów doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zaparkowany na podjeździe samochód uderzył kierowca innego pojazdu, który stracił panowanie nad kierownicą. Niestety sprawca zdarzenia odjechał. Chwilę później w ten sam zaparkowany pojazd uderzył inny kierowca, który również odjechał. 


Materiał wideo z momentu kolizji został przesłany na platformę DodajTo:


Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach oraz chodnikach! Jest bardzo ślisko!

Czytaj także - Pożar w Zielonej Górze. Płonęło poddasze sklepu w centrum miasta (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u