Straż pożarna wysłana do pożaru w internacie w Zielonej Górze. To fałszywy alarm

20 grudzień 2022
Autor: 
Straż pożarna wysłana do pożaru w internacie. To fałszywy alarm Redakcja

Straż pożarna interweniowała w internacie przy ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. W budynku miało dojść do pożaru. Ostatecznie alarm okazał się fałszywy.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze we wtorkowy wieczór, 20 grudnia, tuż po godzinie 18:50. W internacie przy ulicy Botanicznej, który należy do Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, miało dojść do pożaru.

Do zdarzenia wysłano trzy zastępy straży pożarnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz ochotników z jednostki OSP Ochla. Ponadto na miejscu zjawił się patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze S3

To fałszywy alarm

W chwili dojazdu pierwszego samochodu gaśniczego pod wskazany adres z internatu nie wydobywało się żadne zadymienie. Nie było widać również ognia. Mimo wszystko strażacy postanowili dokładnie sprawdzić obiekt.

Szybko okazało się, że nie ma żadnego pożaru. Skontrolowano również okoliczne budynki, ale tutaj również nie było zagrożenia. Ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fałszywy.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost. Polecimy do Egiptu! Pierwszy lot już jutro


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u