Kupili węgiel przez internet. Opał nie dotarł. Sprawa trafiła na policję!

03 styczeń 2023
Autor: 
Kupili węgiel przez internet. Opał nie dotarł. Sprawa trafiła na policję! Redakcja/Archiwum

Mieszkańcy powiatu gorzowskiego oszukani na zakupie węgla przez internet. Złożyli zamówienia na stronach stworzonych przez oszustów!

W ostatnich tygodniach do gorzowskich policjantów zgłosiło się kilku mieszkańców powiatu gorzowskiego, którzy zostali oszukani podczas zakupu węgla przez internet. Strony tworzone przez oszustów były łudząco podobne do oficjalnych stron, gdzie można było zakupić węgiel. Niestety po przelaniu pieniędzy, opał nie docierał a po stronach internetowych nie było już śladu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Pokrzywdzeni kupowali jedną lub dwie tony węgla wydając przy tym nawet 3 tys. złotych. Niestety w tym przypadku zabrakło podstawowej weryfikacji strony przez zamawiających co sprytnie wykorzystali oszuści. Pamiętajmy, że podczas tego typu zakupów warto dokładnie sprawdzić adres strony internetowej oraz opinie innych kupujących, które pojawiają się w internecie. 

Czytaj także - 81-latek wjechał na zamknięty przejazd kolejowy koło Gubina. Mogło dojść do tragedii


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u