Wystartowały wyprzedaże w Nova Park Gorzów Wielkopolski

02 styczeń 2023
Autor:  Artykuł partnera
Wystartowały wyprzedaże w Nova Park Gorzów Wielkopolski

Centrum handlowe Nova Park rozpoczęło sezon zimowych wyprzedaży. Obniżki sięgające aż do -70% czekają na klientów poszukujących korzystnych okazji. To idealny moment, by uzupełnić swoją garderobę, kosmetyczkę czy zestaw domowych akcesoriów.

Korzystne okazje i rabaty klienci znajdą w aż 140 sklepach i punktach usługowych w NoVa Park. Dzięki bogatej ofercie wyprzedażowej każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zimowe obniżki pozwolą uzupełnić ciepłą garderobę i kolekcję dodatków w swojej szafie, przy okazji zaoszczędzając całkiem spore kwoty. Szeroki wachlarz produktów w obniżonych cenach obejmie też obuwie, kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji urody oraz ogromny wybór artykułów do domu.

- Nova Park nieustannie się zmienia, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nowa linia kreatywna stawia na nowoczesny i miejski styl. Przestrzeń centrum wypełnią energetyczne kolory i trójwymiarowe elementy, by dać odwiedzającym jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Skupienie na potrzebach klientów, radosna atmosfera i humorystyczna, poprawiająca nastrój komunikacja – to cele, do których osiągnięcia będzie dążyć NoVa Park w nadchodzącym roku - mówi Anna Szcześniak, starsza specjalistka ds. marketingu.

Coroczna wyprzedaż zimowa w NoVa Park cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy dzięki rabatom mogą zakupić doskonałe jakościowo produkty najlepszych marek w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. To również świetna okazja do tego, by zrobić noworoczne porządki w swojej szafie i poszukać nowego stylu, który odzwierciedli naszą osobowość.

Nova Park Gorzów Wielkopolski to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują m.in. operator spożywczy Carrefour oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie czy Home&You.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u