Płonie stodoła pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. Trwa akcja gaśnicza! (ZDJĘCIA)

10 styczeń 2023
Autor: 
Płonie stodoła pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. Trwa akcja gaśnicza! Redakcja

Płonie drewniana stodoła w miejscowości Kije pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

We wtorek, 10 stycznia około godziny 18:30 do dyżurnego operacyjnego Stanowska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru budynku w miejscowości Kije pod Sulechowem. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Pożar Kije

Z chwilą dotarcia pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że płonie drewniana stodoła. Budynek był całkowicie objęty ogniem. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej, jednak pożar był na tyle rozwinięty, że budynek uległ zawaleniu. 

Sytuacja została już opanowana i obecnie trwa dogaszanie zgliszczy. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. 

Aktualizacja godzina 21:00 - W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Stodoła była pusta. 


Zobacz materiał wideo z miejsca pożaru:


Czytaj także - Wyjazdy OSP w Lubuskiem w 2022 roku. Sprawdź, jak interweniowały jednostki (LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u