Pijany jechał hulajnogą elektryczną na wsi koło Strzelec Krajeńskich. Dostał spory mandat

11 styczeń 2023
Autor: 
Pijany jechał hulajnogą elektryczną na wsi koło Strzelec Krajeńskich Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Zwierzynie koło Strzelec Krajeńskich. Jechał zygzakiem, więc zatrzymała go policja. 30-latek dostał 2,5 tysiąca mandatu.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami. Dzielnicowi ze Strzelec Krajeńskich przejeżdżając przez Zwierzyn, zwrócili uwagę na ulicy Wojska Polskiego na mężczyznę poruszającego się hulajnogą elektryczną.

- Policjantów zaniepokoił tor jazdy, z jakim poruszał się kierujący jednośladem. Mężczyzna jechał przysłowiowym zygzakiem i miał duży problem z utrzymaniem się na hulajnodze - relacjonuje asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Miał 1,5 promila alkoholu

Mundurowi zatrzymali mężczyznę do kontroli. Szybko okazało się, że był on pod wpływem alkoholu, co dokładnie potwierdziło tylko badanie alkomatem. 30-latek wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

- Kierujący tłumaczył policjantom, że jechał z Pławina do Strzelec Krajeńskich do kolegi w odwiedziny - informuje asp. Bartos.

Jazda hulajnogą elektryczną pod wpływem alkoholu nie uszła 30-latkowi na sucho. Dzielnicowi nałożyli na niego mandat karny w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Przeczytaj też: Państwowa Straż Pożarna w Lubuskiem. Zobacz, ile razy interweniowali strażacy w 2022 roku (LISTA, ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u