Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana!

19 styczeń 2023
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana! Redakcja/archwium

Bus zderzył się z samochodem osobowym na trasie S3 pod Nową Solą. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany!

W czwartek, 19 stycznia około godziny 8:30 na trasie S3 w rejonie miejscowości Rejów pod Nową Solą doszło do zderzenia busa marki Mercedes z samochodem osobowym. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kolizja S3

Ze wstępnych informacji wynika, że 35-letni kierujący busem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg. Pojazd uderzył w samochód osobowy oraz bariery energochłonne i zatrzymał się w poprzek drogi. Busem podróżowało łącznie 5 osób. 

- Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Utrudnienia S3

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 13. Kierowcy powinni zjechać na węźle Nowe Miasteczko i kierować się Drogą Wojewódzką numer 333 do węzła Nowa Sól Południe. 

Czytaj także - Akcja serce. Z Gorzowa do Wrocławia przetransportował je policyjny śmigłowiec (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u