Groźny wypadek na krajowej "31" koło Słubic. Bus wjechał w ciągnik rolniczy z pługiem (ZDJĘCIA)

27 styczeń 2023
Autor: 
Groźny wypadek na krajowej "31" koło Słubic. Bus wjechał w ciągnik rolniczy Fot. KPP Słubice

Wypadek na drodze krajowej nr 31 koło Słubic. Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu busa z ciągnikiem rolniczym. Trasa była zablokowana.

Groźny wypadek miał miejsce w piątkowy poranek, 27 stycznia, przed godziną 7:00 na 133-kilometrze krajowej "31" na odcinku Słubice - Drzecin. Kierujący busem marki Peugeot z nieznanych przyczyn zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Pojazd uderzył w pług podczepiony do traktora.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Słubicach oraz zastępy z jednostek OSP Słubice i OSP Golice. Ponadto wezwano także zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego

Jedna osoba ranna

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, bus został bardzo mocno uszkodzony. Kierowca pojazdu był uwięziony w roztrzaskanym samochodzie. Do poszkodowanego mężczyzny strażacy musieli wykonać dostęp przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. W międzyczasie mężczyzną zajmowali się medycy, którzy po opatrzeniu przetransportowali go do szpitala.

Dokładne przyczyny zdarzenia nie są znane. To nieustannie ustalają słubiccy policjanci.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Sprawca uciekł, mieszkaniec znalazł go w zaroślach (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u