Tafla lodu spadła z naczepy ciężarówki na auto. To cud, że nikomu nic się nie stało!

05 luty 2023
Autor: 
Tafla lodu spadła z naczepy ciężarówki na auto. To cud, że nikomu nic się nie stało! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Tafla lodu spadła z naczepy ciężarówki na samochód osobowy. Właściciel auta szuka świadków zdarzenia!

W niedzielę, 5 lutego chwilę przed godziną 20 na Drodze Krajowej numer 22 doszło do groźnego zdarzenia. Z naczepy ciężarówki spadła tafla lodu, która uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód osobowy. W wyniku uderzenia w osobówce została uszkodzona maska, rozbita przednia szyba, urwane wycieraczki i zniszczone wsteczne lusterko.

Właściciel pojazdu szuka teraz świadków zdarzenia. Niestety nie udało się zatrzymać ciężarówki, z której naczepy spadł lód. Wiadomo jedynie, że kolor naczepy jest ciemny, prawdopodobnie niebieski. 

Wszystkie osoby, które jechały Drogą Krajową numer 22 w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego około godziny 19:35 i posiadają wideorejestratory proszone są o kontakt z naszą redakcją. Informacja o zdarzeniu została także przekazana policji w Gorzowie.

Czytaj także - Gorzów: Wyświetlili na ścianie imitację płonącego kominka. Sąsiedzi wezwali straż!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u