Pożar garażu w Zielonej Górze. Wnętrze doszczętnie spłonęło! (ZDJĘCIA, FILM)

13 luty 2023
Autor: 
Pożar garażu w Zielonej Górze. Wnętrze doszczętnie spłonęło! Redakcja

Pożar garażu w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

W poniedziałek, 13 lutego około godziny 14 przy ulicy Zachodniej w Zielonej Górze doszło do pożaru garażu. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 1 przy ulicy Kożuchowskiej oraz patrol policji.

Pożar garażu w Zielonej Górze

Z chwilą dojazdu zastępów pożar był już mocno rozwinięty i obejmował jedno z wnętrz dwupiętrowego garażu. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Istniało ryzyko, że pożar mógł rozprzestrzenić się na wyższą kondygnację, więc strażacy dokonali siłowego otwarcia kolejnego garażu. 

W płonący obiekcie ujawniono sporą ilość części motocyklowych. W garażu zlokalizowanym piętro wyżej nie ujawniono oznak pożaru, wnętrze zostało dodatkowo sprawdzone kamerą termowizyjną. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl z płonącego garażu jeszcze przed przyjazdem służb zdołały uciec dwie osoby. Obecnie nie wiadomo gdzie się udały. Czynności na miejscu prowadzą policjanci.


Materiał wideo z pożaru garażu w Zielonej Górze


Czytaj także - Działania "trzeźwość". Dwóch pijanych kierowców wpadło w Nowogrodzie Bobrzańskim!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u