Zderzenie pojazdów na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana! (ZDJĘCIA)

17 luty 2023
Autor: 
Zderzenie pojazdów na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana!

Zderzenie czterech pojazdów na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana. Występują utrudnienia w ruchu!

W piątek, 17 lutego około godziny 13:20 na Trasie Północnej w Zielonej Górze doszło do zderzenia łącznie czterech pojazdów marki Man, Volkswagen, Toyota i Honda. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Rzepak to nie tylko margaryna. Te miliony sztuk kapusty (tak, tak... rzepak to odmiana kapusty) tworzą pola rzepakowe. Te pola to zdecydowanie jeden z najatrakcyjniejszych plenerów fotograficznych. Dla operatora drona jak i fotografa z obiektywem makro. Zapraszamy na krótką wycieczkę nad jak i w głąb rzepakowych pól. Po więcej sięgnij tutaj: Piotr Stefański YouTube

Kolizja Zielona Góra

W Volkswagenie T4 poważnie uszkodzony jest przód, natomiast osobowa Toyota ma uszkodzenia na prawym tyle. Dwa pozostałe pojazdy nie mają poważniejszych uszkodzeń. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci z wydziału ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Utrudnienia Zielona Góra

Odcinek Trasy Północnej od ronda Eckerta do ronda Rady Europy jest zablokowany. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Policja wyznaczyła objazd dla samochodów osobowych przez ulicę Zdrojową. 

Obecnie korek na Trasie Północnej ma blisko dwa kilometry długości. Spore utrudnienia w ruchu występują także na okolicznej osiedlowej ulicy Zdrojowej.

Aktualizacja godzina 14:00 - Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku ronda Rady Europy.

Czytaj także - Zderzenie trzech osobówek na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u