Potrącenie w Zielonej Górze. Mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych (ZDJĘCIA)

23 luty 2023
Autor: 
Potrącenie w Zielonej Górze. Mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych Redakcja

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Podgórnej.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 23 lutego, po godzinie 20:15.

Kierujący samochodem osobowym marki Opel jechał ulicą Podgórną w stronę osiedla Pomorskiego. Na wysokości Uniwersytetu Zielonogórskiego potrącił on mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Jak informuje świadek zdarzenia, mężczyzna wszedł na przejście na zielonym świetle. Kierowca osobówki przejechał z kolei na czerwonym świetle.

Poszkodowany w karetce

Na miejsce zdarzenia z uwagi na brak wolnej karetki pogotowia wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Z czasem dojechał także podstawowy zespół pogotowia z Nowogrodu Bobrzańskiego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Poszkodowany mężczyzna trafił do karetki, gdzie jest badany przez medyków. Najprawdopodobniej zostanie przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółową diagnostykę.

W wyniku incydentu zablokowany został prawy pas ulicy Podgórnej w stronę Szosy Kisielińskiej.

Przeczytaj też: Pijany kierowca zatrzymany w Kostrzynie nad Odrą. Pił piwo w trakcie jazdy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u