Gorzów Wlkp.: Ratownik medyczny zmarł podczas dyżuru na SOR

24 luty 2023
Autor: 
Gorzów Wlkp.: Ratownik medyczny zmarł podczas dyżuru na SOR Redakcja/Archiwum

Ratownik medyczny zmarł podczas pełnienia dyżuru na SOR w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Gorzowie Wlkp

W czwartek, 23 lutego w godzinach wieczornych podczas pełnienia dyżuru na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wielospecjalistycznego Szpitala w Gorzowie Wielkopolskim zmarł 40-letni ratownik medyczny Łukasz Markowski. Informację o tragicznym zdarzeniu przekazał Robert Surowiec, wiceprezes WSzW w Gorzowie Wielkopolskim.

To ogromna tragedia

- To ogromna strata dla całego środowiska medycznego, dla całego regionu, dla pacjentów, dla rodziny. Składam wyrazy współczucia, łączę się w bólu z rodziną... - pisze w mediach społecznościowych Robert Surowiec, wiceprezes WSzW w Gorzowie Wielkopolskim. 

Pan Łukasz Markowski był doświadczonym ratownikiem medycznym. Prócz pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, pracował także w Nowym Szpitalu w Kostrzynie nad Odrą oraz w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie.

Zespół Szpitalnego Oddziału Ratowniczego wspomina Pana Łukasza jako mądrego, dobrego człowieka, oddanego kolegę i świetnego medyka, który odszedł pełniąc służbę. 

Czytaj także - Pijany kierowca zatrzymany w Sulechowie. Ma dożywotnie zakazy prowadzenia za... jazdę po alkoholu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u