Zabójstwo starszej kobiety w Brójcach. Sprawca wciąż na wolności!

27 luty 2023
Zabójstwo starszej kobiety w Brójcach. Sprawca wciąż na wolności! Redakcja/Archiwum

Zabójstwo starszej kobiety w Brójcach. Sprawca wciąż pozostaje nieuchwytny. 

Wszystko wydarzyło się w środę, 15 lutego w jednym z domów na terenie miejscowości Brójce w powiecie międzyrzeckim. Pracownik ośrodka pomocy społecznej ujawnił zwłoki 82-letniej kobiety. Wezwany na miejsce lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich w śmierć kobiety.

Czynności na miejscu przejęli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokurator. Ciało staruszki zostało zabezpieczone do sekcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Zabójstwo w Brójcach

- Sekcja zwłok potwierdziła, że doszło do zabójstwa - podaje prokurator Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie służby nie mają wytypowanego podejrzanego, tym samym w tej sprawie nikt nie został jeszcze zatrzymany. Śledczy analizują w tej sprawie wszystkie możliwe wątki. 

Czytaj także - Jechał ciężarówką z niesprawnymi hamulcami. Pojazd dwa dni wcześniej przeszedł przegląd...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u