Zaginął 16-letni Hubert M. ze Słubic. Trwa akcja poszukiwawcza

16 marzec 2023
Autor: 
Zaginął 16-letni Hubert M. ze Słubic. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KPP Słubice

Zaginął Hubert M. 16-latek wyszedł z domu w Słubicach i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą i prosi o pomoc.

Aktualizacja: Chłopak został odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

Wszystko wydarzyło się w środę, 15 marca, w Słubicach. Około godziny 20:00 ze swojego miejsca zamieszkania opuścił Hubert M. Od tamtej pory 16-latek nadal nie wrócił do domu. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną.

Widziałeś 16-latka? Poinformuj policję

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach prowadzi już poszukiwania chłopaka. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego, prosimy przekazać pod numery telefonów 47 79 23 211, 47 79 23 212 lub 47 79 23 251 - apeluje asp. Ewa Murmyło ze słubickiej policji.

W chwili zaginięcia 16-latek był ubrany w czarną kurtkę, czarną bluzę i czarne spodnie. Miał na sobie także czarne buty.

Aktualizacja: Chłopak został odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek koło Szprotawy. Czołówka osobówek. Nie żyje 22-latek


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u