Śmiertelny wypadek koło Szprotawy. Czołówka osobówek. Nie żyje 22-latek

16 marzec 2023
Autor: 
Śmiertelny wypadek koło Szprotawy. Nie żyje 22-latek Redakcja/archiwum

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 12. Na obwodnicy Szprotawy zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba zginęła na miejscu, a kolejna trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w czwartkowy poranek, 16 marca, przed godziną 6:00. Na obwodnicy miasta Szprotawa, która położona jest w ciągu krajowej "12" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący Seatem wyprzedzał samochód ciężarowy. Podczas manewru doprowadził do czołówki z prawidłowo jadącym Oplem.

Jedna osoba zginęła

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szprotawie, zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Niestety w wyniku wypadku śmierć poniósł 22-letni mężczyzna. Młody kierowca zginął na miejscu. Ponadto kierujący Oplem został poszkodowany i po opatrzeniu przez medyków przetransportowano go do szpitala.

Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tragedii będą teraz ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora. Obwodnica Szprotawy jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 11:00. Objazd ulicami Szprotawy.

Przeczytaj też: Tragiczny finał poszukiwań w Międzyrzeczu. Z Obry wyłowiono ciało mężczyzny (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u