Mężczyzna spadł ze schodów w Focus Mall Zielona Góra. Ranny trafił do szpitala

16 marzec 2023
Autor: 
Mężczyzna spadł ze schodów w Focus Mall Zielona Góra Redakcja

Wypadek w galerii Focus Mall Zielona Góra. Mężczyzna spadł ze schodów. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia na terenie Focus Mall Zielona Góra przy ulicy Wrocławskiej doszło w czwartkowy wieczór, 16 marca, tuż przed godziną 19:00.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna uciekał przed ekspedientką jednego ze sklepów ulokowanego w galerii. Jak relacjonują świadkowie, gdy chciał zbiec po schodach ruchomych prawdopodobnie potknął się. Następnie całe zdarzenie było o tyle niefortunne, że spadł on z wysokości.

Na miejsce przybył patrol policji oraz podstawowy zespół pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni po opatrzeniu poszkodowanego przetransportowali go do szpitala. Obecnie nie wiadomo, jakich obrażeń dokładnie doznał.

Do sprawy zabezpieczone zostaną nagrania z kamer monitoringu.

Przeczytaj też: Sulechów: 24 punkty karne i 2300 złotych mandatu w kilka sekund. Policyjna grupa SPEED w akcji (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u