Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w komorze silnika! (ZDJĘCIA)

11 kwiecień 2023
Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w komorze silnika! Redakcja

Pożar samochodu osobowego w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w komorze silnika. W akcji jeden zastęp straży pożarnej.

 We wtorek, 11 kwietnia około godziny 14 na ulicy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze doszło do pożaru samochodu osobowego marki Peugeot. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 1 oraz patrol policji.

Pożar samochodu w Zielonej Górze

Kierowca pojazdu w porę zauważył rozprzestrzeniający się pożar, zatrzymał samochód i oddalił się w bezpieczne miejsce. Dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień nie rozprzestrzenił się do wnętrza osobówki. Akcja gaśnicza trwała kilka minut. 

Czynności na miejscu prowadzili również policjanci. Uszkodzony pojazd całkowicie blokował przejazd na ulicy Zawadzkiego Zośki. Samochód został zepchnięty na parking. 

Czytaj także - Strażacy polewali domy w lany poniedziałek. To był śmigus-dyngus w pełnej krasie! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u