Strażacy wyłowili ciało w stanie rozkładu z Warty pod Gorzowem Wielkopolskim!

15 kwiecień 2023
Strażacy wyłowili ciało w stanie rozkładu z Warty pod Gorzowem Wielkopolskim! Fot. OSP Gralewo/Redakcja/Archiwum

Służby wyłowiły z Warty ciało w stanie rozkładu. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

W sobotę, 15 kwietnia około godziny 9 gorzowskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące dryfującego ciała w rzece Warta koło Santoka. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej wraz z dwiema łodziami oraz patrole policji. Ruszyły poszukiwania na rzece oraz wzdłuż jej brzegów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kradzież na terenie szpitala. Jest nagranie z monitoringu

Ciało w rzece pod Gorzowem

Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań strażacy zauważyli dryfujące w rzece zwłoki. - Ludzkie ciało w stanie rozkładu wyciągnięto na brzeg. Trwają działania policji - podaje bryg. Bartosz Mądry, oficer prasowy gorzowskich strażaków. 

Czynności na miejscu prowadzą policjanci z grupy dochodzeniowo - śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Jak nieoficjalnie ustalił portal NewsLubuski.pl wyłowione ciało należało do kobiety.

Czytaj także - Zastal Zielona Góra wygrywa z PGE Spójną Stargard. To był bardzo ważny mecz!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u