Pożar w Zielonej Górze. Płonęły palety na terenie hurtowni budowlanej (ZDJĘCIA)

22 kwiecień 2023
Pożar w Zielonej Górze. Płonęły palety na terenie hurtowni budowlanej

Pożar w Zielonej Górze. Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały przy pożarze palet. Sytuacja została szybko opanowana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w sobotnie popołudnie, 22 kwietnia, o godzinie 16:00. Świadkowie zauważyli mocne zadymienie wydobywające się z terenu jednej z firm przy ulicy Chemicznej. Słup czarnego dymu był widoczny też z wielu miejsc w mieście.

Do akcji wyruszyły dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Po kilku minutach strażacy byli już na miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

Sytuacja opanowana

Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli linie gaśnicze. Szybko okazało się, że pożar nie jest groźny, natomiast ogniem zajęte były jedynie palety składowane na terenie hurtowni budowlanej.

Ogień bardzo szybko został ugaszony. Wówczas strażakom pozostało już tylko dokładne dogaszenie pogorzeliska. W międzyczasie na miejscu zjawił się patrol policji.

Przeczytaj też: Wiózł spalony wrak z Niemiec. Został zatrzymany na krajowej "12" koło Łęknicy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u