Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Niedoradzem. Występują utrudnienia w ruchu!

22 kwiecień 2023
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Niedoradzem. Występują utrudnienia w ruchu!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Niedoradzem. Występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Nowej Soli.

W sobotę, 22 kwietnia około godziny 9:10 na trasie S3 w rejonie miejscowości Niedoradz doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford i Opel. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z powiatu zielonogórskiego oraz nowosolskiego, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji z Zielonej Góry.

Kolizja S3

Jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych z karetki, jednak po badaniu okazało się, że nie wymaga hospitalizacji. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności kolizji. 

Utrudnienia S3

Jeden pas ruchu w kierunku Nowej Soli jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12. 

Czytaj także - Wiózł spalony wrak z Niemiec. Został zatrzymany na krajowej "12" koło Łęknicy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u