Trzy samochody zderzyły się na moście w Cigacicach. Droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

21 kwiecień 2023
Autor: 
Trzy samochody zderzyły się na moście w Cigacicach Fot. Czytelnik

Kolizja w Cigacicach. Na moście nad Odrą zderzyły się trzy samochody. Droga została całkowicie zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 21 kwietnia, po godzinie 12:40. Na moście nad Odrą w Cigacicach doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów, które jechały w stronę Zielonej Góry. Zderzyły się Citroen Jumper, Volkswagen T5 oraz Volkswagen LT.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Citroena zatrzymał się na moście i to samo zrobił jadący za nim kierowca Volkswagena LT z podczepioną przyczepką. Najprawdopodobniej nie zauważył tego kierujący Volkswagenem T5, który najechał na przyczepkę. Siła zderzenia była na tyle mocna, iż Volkswagen LT odbił się i uderzył w tył poprzedzającego go Citroena.

Nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Ponadto w drodze jest patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

W tym zdarzeniu na szczęście straty są jedynie materialne. Wszystkie osoby opuściły je pojazdy o własnych siłach. Nikt nie doznał również poważniejszych obrażeń, dlatego obyło się bez interwencji zespołu ratownictwa medycznego.

Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. W wyniku stłuczki droga została całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Wypadek w Zagórzu koło Zielonej Góry. Mężczyzna zranił się piłą spalinową (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u