Tragedia w Bytomiu Odrzańskim. Z Odry wyłowiono zwłoki mężczyzny!

22 maj 2023
Autor: 
Tragedia w Bytomiu Odrzańskim. Z Odry wyłowiono zwłoki mężczyzny! Redakcja/archwium

Ciało mężczyzny wyłowione z Odry w Bytomiu Odrzańskim. Doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 22 maja około godziny 10:30 w Bytomiu Odrzańskim. Przypadkowy przechodzień zauważył w rzece Odra dryfujące ciało. Na miejsce zadysponowano patrole policji oraz zastępy straży pożarnej.

Ciało w rzece

Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zwodowali łódź i wydobyli ciało na brzeg. - To 59-letni mieszkaniec Bytomia Odrzańskiego - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli

Czynności prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego w skutkach wypadku.

Czytaj także - Kontrole trzeźwości w Zielonej Górze i okolicach. Od rana wpadło już czterech kierowców (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u