Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód. Auto całkowicie spłonęło (ZDJĘCIA)

26 maj 2023
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w piątkowe popołudnie, 26 maja. Tuż po godzinie 17:30 w rejonie ronda księżnej Doroty de Talleyrand-Périgord łączącym drogę wojewódzką nr 283 z trasą do Drzonkowa i Kiełpina doszło do pożaru samochodu marki Nissan.

Do akcji wysłano zastęp gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz zastęp ochotników z jednostki OSP Sucha. Ponadto na miejsce dojechał także patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Samochód doszczętnie spłonął

Jeszcze przed dojazdem strażaków świadkowie próbowali opanować ogień przy użyciu gaśnic. Niestety ich działania okazały się nieskuteczne. Kiedy przybył pierwszy zastęp straży pożarnej, od razu rozwinięto linię gaśniczą i podano prąd wody w natarciu na płonące auto.

Już po kilku minutach sytuacja pożarowa została opanowana. Następnie strażacy rozpoczęli dogaszanie. Niestety pojazd nadaje się już tylko do kasacji.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Ogień najprawdopodobniej pojawił się w komorze silnika.

Przeczytaj też: Jechał motocyklem po chodniku w Zielonej Górze. Nie miał uprawnień do kierowania (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u