Gorzów: W trakcie patrolu znaleźli skradzione auto. Było przy ładowni kolejowej

26 maj 2023
Autor: 
Gorzów: W trakcie patrolu znaleźli skradzione auto Fot. Straż Ochrony Kolei

Gorzów Wielkopolski. Straż Ochrony Kolei wraz z policją w trakcie wspólnego patrolu znalazła dziś skradziony samochód. Pojazd buchnięto cztery dni temu.

Wszystko wydarzyło się dziś, 26 maja, w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei pełnili wspólną służbę wraz z miejscowymi policjantami. W trakcie pracy mundurowi patrolowali tereny należące do kolei.

Około godziny 8:00 uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód osobowy marki Nissan Micra. Osobówka znajdowała się w okolicy ładowni kolejowej stacji Gorzów Wielkopolski. Pojazd miał otwarte drzwi od strony kierowcy.

Auto było kradzione

- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie samochodów skradzionych okazało się, że właścicielka samochodu, którą okazała się mieszkanka Gorzowa, zgłosiła kradzież samochodu w poniedziałek, 22 maja - relacjonuje Artur Wołoszyn, rzecznik Komendy Regionalnej SOK w Zielonej Górze.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja. Po ich zakończeniu auto będzie mogło trafić w ręce właścicielki.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód. Auto całkowicie spłonęło (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u