Pijany rozbił auto na nowej obwodnicy w Zielonej Górze. W aucie znaleziono narkotyki!

27 maj 2023
Pijany rozbił auto na nowej obwodnicy w Zielonej Górze. W aucie znaleziono narkotyki! Redakcja

Groźne zdarzenie na Obwodnicy Południowej w Zielonej Górze. Pijany kierowca rozbił auto o bariery. W samochodzie znaleziono narkotyki!

W sobotę, 27 maja około godziny 23 na Obwodnicy Południowej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen Golf. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 1 oraz patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jechał od ulicy Wrocławskiej w kierunku Drogi Krajowej numer 27. Nagle z niewyjaśnionych obecnie przyczyn kierowca stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w bariery energochłonne.

Pojazd odbił się i przejechał jeszcze około 100 metrów, po czym uderzył w kolejne bariery energochłonne. Siła uderzenia była na tyle duża, że z Volkswagena odpadło jedno z kół. Kierowca pojazdu nie odniósł żadnych obrażeń. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl mężczyzna kierujący Volkswagenem wydmuchał 1,6 promila alkoholu i został zatrzymany przez policjantów. To jednak nie wszystko. Podczas przeszukania pojazdu ujawniono narkotyki. 

Czytaj także - Żagań: Policjant jechał na służbę i zatrzymał pijanego kierowcę!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u