Bachanalia 2023. Zobacz fotorelację z finału studenckiego świętowania!

28 maj 2023
Autor: 
Bachanalia 2023. Zobacz fotorelację z finału studenckiego świętowania! Redakcja

Dni Kultury Studenckiej Bachanalia 2023 zakończone. Zobacz fotorelację z finału imprezy!

51. Dni Kultury Studenckiej Bachanalia zorganizowane przez Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego "UZeciak" przechodzą do historii. Trwająca blisko tydzień studencka impreza została zwieńczona koncertami gwiazd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

W piątek na głównej scenie zlokalizowanej na Kampusie B przy ulicy Wojska Polskiego wystąpili: Sweet Monday, Tede, Dr Misio i Bracia Figo Fagot. W sobotę zagrali DJ Soina, Paluch x Słoń oraz Nocny Kochanek. Poniżej prezentujemy fotorelację:

Czytaj także - Pijany rozbił auto na nowej obwodnicy w Zielonej Górze. W aucie znaleziono narkotyki!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u