Śmiertelny wypadek w Sulechowie. Kierowca uciekł. Zginęła pasażerka!

28 maj 2023
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Sulechowie. Kierowca uciekł. Zginęła pasażerka! Redakcja/Archiwum

Tragiczny poranny wypadek w Sulechowie. Auto wypadło z drogi. Kierowca uciekł, pasażerka poniosła śmierć na miejscu!

W niedzielę, 28 maja około godziny 5 rano na ulicy Północnej w Sulechowie doszło do wypadku z udziałem jednego pojazdu. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek Sulechów

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem jechał ulicą Północną, a następnie wjechał w zamknięty fragment tzw. starej trójki w pobliżu drogi szybkiego ruchu S3. Tam pojazd koziołkował i uderzył w ogrodzenie. Pojazdem podróżowały dwie osoby, mężczyzna i kobieta. 

- Kierujący pojazdem mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Zginęła pasażerka - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Przez kilka godzin na miejscu wypadku trwały czynności prowadzone przez policjantów z grupy dochodzeniowo - śledczej oraz prokuratora. - Po zakończeniu działań policji i prokuratury, przystąpiono do ewaluacji ciała z pojazdu - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy lubuskich strażaków.

Kierowca zatrzymany

Policjanci bardzo szybko ustalili dane kierowcy oraz miejsce jego pobytu. - Mężczyzna został już zatrzymany, jest trzeźwy. Trwają czynności - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska. Obecnie nie wiadomo, czemu mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. 

Czytaj także - Pijany rozbił auto na nowej obwodnicy w Zielonej Górze. W aucie znaleziono narkotyki!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u